Więcej
GAZELA BIZNESU 2007, Nagroda za zajęcie 18 miejsca w woj. podkarpackim oraz 437 miejsca w Polsce Gazele Biznesu GAZELA BIZNESU 2008, Nagroda za zajęcie 4 miejsca w woj. podkarpackim oraz 67 miejsca w Polsce GAZELA BIZNESU 2009, Nagroda za zajęcie 3 miejsca w woj. podkarpackim oraz 114 miejsca w Polsce Certyfikat Polityka Jakości Dynamiczna Firma 2013 Diamenty Forbes 2014 Diamenty Forbes 2014 - I miejsce Gazele Biznesu 2014 Certyfikat IMP³rove Świadectwo rejestracji znaku wspólnotowego „Efekt Plus” Gazela Biznesu 2015 Świadectwo rejestracji SEVEN Świadectwo rejestracji znaku Efekt Stretch Plus ISO 9001:2015 ISO 9001:2015 Świadectwo rejestracji e7 Patent

FAQ - Pytania i Odpowiedzi

Dział Q&A (Najczęściej zadawane pytania odnośnie naszych produktów)

 

Poniżej zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które nurtują naszych klientów. Zapraszamy do lektury, a także do kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie jakichkolwiek dodatkowych wątpliwości albo też chęci zamówienia wysokiej jakości folii stretch.

 

Czym różni się folia stretch maszynowa od ręcznej?

 

Folia stretch ręczna produkowana jest w niższej grubości niż maszynowa. W przypadku ręcznego owijania przesyłek, paczek, kartonów czy też palet nie jest potrzebny aż tak wysoki rozciąg, jak to ma miejsce w wykorzystaniu folii maszynowej, byłby on niewykorzystany. Niższa grubość folii stretch ręcznej przydatna jest, kiedy pakowane są produkty okrągłe, bez wystających krawędzi. Polec się wybieranie grubszej folii ręcznej, jeśli będzie ona stosowana do obwijania ręcznego towarów większych, o wystających elementach, a także produktów metalowych.

 

Z kolei folia stretch maszynowa produkowana jest z przeznaczeniem do automatycznej paletyzacji w specjalistycznych maszynach – owijarkach, które mogą w pełni wykorzystać jej właściwości, a inwestorowi pozwoli na zaoszczędzenie poprzez ekonomiczne zużywania materiału opakowaniowego. Maszynowa folia rozciągliwa produkowana jest w 4 podstawowych grupach jakościowych (odpowiadających za ich rozciąg) – standard, power, super power, a także ultra.

 

Gdzie kupić folię stretch?

 

Jeśli posiadasz swoje przedsiębiorstwo i dość duże zapotrzebowanie na stałe dostarczanie folii stretch, albo też planujesz konfekcjonowanie folii jumbo na maszynową lub ręczną, najlepiej zamówić folię bezpośrednio u producenta (w tym celu skontaktuj się z naszym Działem Handlowym). 

 

Jaka jest cena folii stretch?

 

Obliczenie ceny folii stretch odbywa się indywidualnie dla każdego klienta, toteż nie możemy tutaj podać cen za poszczególne produkty od a do z. Koszty związane z nabyciem folii rozciągliwej oblicza się na podstawie gęstości folii (wyrażanej w kilogramach na metr sześcienny), a także innych właściwości. Dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia cen według zapotrzebowania.

 

Czy folia stretch jest przyjazna środowisku?

 

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus stara się sprostać najwyższym wymogom klientów, dlatego też wypuścił na rynek pro-ekologiczny produkt będący alternatywą dla zwykłych stretchy. Oprócz standardowych surowców, w trakcie produkcji wykorzystujemy również około 30% regranulatu w środkowej warstwie produktu "e7", bo właśnie o tej marce mowa.

 

Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, prześlij nam je, a wkrótce opublikujemy potrzebne informacje.