Więcej
GAZELA BIZNESU 2007, Nagroda za zajęcie 18 miejsca w woj. podkarpackim oraz 437 miejsca w Polsce Gazele Biznesu GAZELA BIZNESU 2008, Nagroda za zajęcie 4 miejsca w woj. podkarpackim oraz 67 miejsca w Polsce GAZELA BIZNESU 2009, Nagroda za zajęcie 3 miejsca w woj. podkarpackim oraz 114 miejsca w Polsce Certyfikat Polityka Jakości Dynamiczna Firma 2013 Diamenty Forbes 2014 Diamenty Forbes 2014 - I miejsce Gazele Biznesu 2014 Certyfikat IMP³rove Świadectwo rejestracji znaku wspólnotowego „Efekt Plus” Gazela Biznesu 2015 Świadectwo rejestracji SEVEN Świadectwo rejestracji znaku Efekt Stretch Plus ISO 9001:2015 ISO 9001:2015 Świadectwo rejestracji e7 Patent

Folia Stretch High Slip

 

Folia Stretch High Slip

 

 

Folia Stretch High Slip

High Slip to kolejny innowacyjny produkt Zakładu Produkcji Folii Efekt Plus, który zdobył uznanie na rynku. Folia ta jest produkowana we wszystkich grubościach oraz rozciągliwościach, jakie firma oferuje. Dzięki licznym badaniom i dobraniu najwyższej jakości surowca, folia High Slip charakteryzuje się wysoką przejrzystością oraz brakiem zawartości kleju na zewnętrznej lub wewnętrznej warstwie. Efektem braku kleju, jest rozwiązanie problemu tzw. „przyczepiania się” palet względem siebie, podczas systemowego magazynowania oraz transportu. Produkt ten cieszy się szczególnym uznaniem w krajach Europy Zachodniej.

 

Przejrzysta folia stretch High Splip WYSOKA PRZEJRZYSTOŚĆ

 

Brak efektu czepiania się palet folii High Slip BRAK EFEKTU „PRZYCZEPIANIA SIĘ” PALET

 

Fabryka hurtownia Efekt Plus TESTOWANA LABORATORYJNIE

 

 

 

Folia stretch rolnicza

 

 

Firma Efekt Plus zaleca zużyć folię marki “High Slip” One side clining (OSC) w okresie do 3 miesięcy od dostawy.
Termin ten wynika w faktu utrzymania odpowiedniego poziomu kleistości dla tego typu folii. Po okresie 3 miesięcy może wystąpić bowiem zjawisko zmniejszenia poziomu kleistości folii, co jest naturalnym procesem zachodzącym w tego typu produktach. Zmniejszenie poziomu kleistości w czasie nie ma wpływu na pozostałe parametry jakościowe oraz wytrzymałościowe produktu.
W okresie gdy temperatury na zewnątrz są niższe (okres jesienno – zimowy) zwiększany jest lekko poziom kleistości w celu łatwiejszego użytkowania produktów. W okresie wiosenno – letnim kleistość folii dostosowana jest do wysokich temperatur panujących na zewnątrz, co ma z kolei zapobiegać sklejaniu się folii.
Należy uwzględnić powyższe informacje podczas składania zamówień na tego typu produkty.