Szybki Kontakt:    +48 17 740 98 60   |    E-mail
Odwiedź nas: facebook google plus
CERTYFIKATY
I NAGRODY
więcej
Certyfikat ISO 14001 Certyfikat ISO 9001 GAZELA BIZNESU 2007, Nagroda za zajęcie 18 miejsca w woj. podkarpackim oraz 437 miejsca w Polsce Gazele Biznesu GAZELA BIZNESU 2008, Nagroda za zajęcie 4 miejsca w woj. podkarpackim oraz 67 miejsca w Polsce GAZELA BIZNESU 2009, Nagroda za zajęcie 3 miejsca w woj. podkarpackim oraz 114 miejsca w Polsce Certyfikat Polityka Środowiskowa Polityka Jakości Dynamiczna Firma 2013 Diamenty Forbes 2014 Diamenty Forbes 2014 - I miejsce Gazele Biznesu 2014 Certyfikat IMP³rove Świadectwo rejestracji znaku wspólnotowego „Efekt Plus” Gazela Biznesu 2015 Świadectwo rejestracji SEVEN Świadectwo rejestracji znaku Efekt Stretch Plus ISO 9001:2015 ISO 9001:2015 Dokument Patentowy Świadectwo rejestracji e7

Kariera

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus  jest wiodącym producentem folii stretch metodą wylewu CAST w Polsce.

Nasze działania prowadzone są w oparciu o System Zarządzania Jakością  oraz System Zarządzania Środowiskowego.
 Firma istnieje od 1995 roku, jako producent folii stretch od 2001 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

ASYSTENT (praca w Dziale Sprzedaży)

Miejsce pracy: Rogoźnica k. Rzeszowa

Region: podkarpackie

OPIS STANOWISKA:
• Wystawianie oraz przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
• Bieżąca kontrola dokumentów
• Kompletowanie i ewidencja dokumentów sprzedażowych
• Przygotowywanie etykiet
• Kontakt z klientem

WYMAGANIA:
• wykształcenie co najmniej średnie
• znajomość branży opakowań foliowych w szczególności folii stretch będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego i/lub języka rosyjskiego
• Biegła obsługa komputera (MS Office) i biegłe poruszanie się w Internecie
• Umiejętności sprzedaży z obsługą kas fiskalnych, programów magazynowych i fakturowaniem
• silna wewnętrzna motywacja oraz pasja w działaniu

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem
• szansę rozwoju zawodowego
• dobrą atmosferę
• nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@folia-stretch.pl

HANDLOWIEC (praca w Dziale Sprzedaży)

aktywne poszukiwanie klientów

nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych z partnerami zagranicznymi

realizacja zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych

przygotowywanie ofert, przyjmowanie zamówień i kontrola nad ich realizacją

analiza potrzeb Klientów, kontrola płatności, sporządzanie okresowych statystyk i raportów

analiza rynku oraz działań konkurencji

uczestnictwo w targach oraz wystawach międzynarodowych

uczestnictwo w spotkaniach z Klientami

WYMAGANIA:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

wykształcenie co najmniej średnie

predyspozycje do pracy w sprzedaży

praktyczna umiejętność kształtowania dobrych i trwałych relacji handlowych i personalnych

silna wewnętrzna, motywacja oraz pasja w działaniu

znajomość technik sprzedaży i negocjacji

dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat.B)

znajomość branży opakowań foliowych w szczególności folii stretch będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość współpracy z młodym i dynamicznym zespołem

szansę rozwoju zawodowego

dobrą atmosferę

nowoczesne i przyjazne środowisko pracy